Warszawa: Enel-Med otwiera nowy oddział

0
729

14 września 2017 roku Centrum Medyczne Enel-Med otwiera nowy oddział, zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Placówka będzie oferować konsultacje specjalistyczne oraz rehabilitację i leczenie stomatologiczne.

W nowej przychodni została wydzielone specjalna strefa rehabilitacji oraz pediatrii. W placówce skorzystać można z konsultacji lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych.

W strefie rehabilitacji świadczone będą usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Nowa placówka posiada także specjalnie wydzielony oddział stomatologii ze specjalizacją – stomatologii dziecięcej. Na miejscu można wykonać badanie RTG pojedynczych zębów oraz pantomogram. Natomiast w punkcie pobrań zrealizować można kompleksowe badania laboratoryjne oraz genetyczne.

Oddział znajduje się na poziomie 2 Galerii Północnej. Można się do niego dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w sobotę od 7:00-15:00.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.