Warszawa: Grupa Lux Med na nowym piętrze budynku Marriott

0
1689

Grupa Lux Med. rozszerzyła obszar działalności prowadzonej w budynku Mariott, przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, zajmując tam kolejne, 8 piętro. Lux Med działa także na 3,7, 9 i 10 piętrze tego obiektu.

Teraz na 8 piętrze budynku działa placówka Profemed, która zapewnia opiekę doświadczonych lekarzy specjalistów, oraz gabinet Eurodental, oferujący najwyższej jakości zabiegi stomatologicznej.

Marka Profemed została stworzona przez Lux Med dla osób, które chcą korzystać z usług komercyjnych, ale nie posiadają abonamentu. Pacjenci abonamentowi Lux Med mogą natomiast korzystać z usług Profemed z 10-procentowym rabatem.

W ramach marki Profemed oferowane są konsultacje specjalistyczne, świadczenia stomatologiczne, świadczenia w zakresie medycyny estetycznej a także usługi w ramach programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych.

Na pozostałych piętrach budynku Marriott oferowane są usługi przeznaczone dla pacjentów abonamentowych.

W Warszawie Lux Med prowadzi 8 własnych przychodni oraz cztery szpitale. W całej Polsce Grupa posiada ponad 200 centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich.