Warszawa: Kardiomed z kontraktem na stomatologię

0
979

Centrum Medyczne Kardiomed z Warszawy od kilku miesięcy posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na usługi w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Wartość kontraktu to 42 750 zł.

W ramach finansowania z NFZ Kardiomed oferuje także podstawową opiekę zdrowotną. Pozostałe usługi placówki są komercyjne.

Centrum Medyczne Kardiomed powstało  w roku 2014 z inicjatywy grupy lekarzy. Oferuje konsultacje w zakresie ponad 40 specjalizacji, prowadzi także kompleksowe centrum stomatologiczne oraz specjalistyczną diagnostykę (endoskopia, laryngologia, okulistyka, USG, spirometria oraz zaawansowana diagnostyka kardiologiczna).

W Centrum działa poradnia medycyny pracy i poradnia medycyny sportowej. Kardiomed oferuje pakiety medyczne zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i dla firm (między innymi pakiet ginekologiczny, kardiologiczny Sport, kardiologiczny Sport Pro, pakiet Manager). Współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi.

Placówka mieści się przy ulicy Prystora 8, blisko Centrum Handlowego Skorosze, w warszawskim Ursusie. Placówkę prowadzi spółka Centrum Medyczne Kardiomed Ursus sp. z o.o., której zarząd tworzą Janusz Kochanowski i Andrzej Jaczewski.