Warszawa: Lekmed współpracuje z poradnią otolaryngologiczną

0
794


Szpital Lekmed z Warszawy rozpoczął współpracę z warszawską poradnią Otolaryngolodzy24. Zespół lekarski poradni we współpracy z personelem szpitala będzie przeprowadzał zabiegi dla dzieci i dorosłych z zakresu laryngologii i laryngologii dziecięcej.

Otolaryngolodzy24 to sprofilowana placówka medyczna, w której diagnostyką oraz leczeniem – zarówno dzieci jak i dorosłych – zajmują się lekarze laryngolodzy, laryngolodzy dziecięcy, audiolodzy, foniatrzy, alergolodzy, a także pediatra i logopeda.

Przychodnia realizuje świadczenia komercyjne, także w ramach ubezpieczeń zdrowotnych: PZU, Allianz, Medica Polska, InterPolska, Compensa, Saltus Zdrowie.

Placówka mieści się przy ulicy Wiertniczej 135A, w Warszawie Wilanów.

Centrum Medyczne Lekmed posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w działalności na rynku medycznym. Oferuje usługi w dziedzinie ortopedii, neurologii i medycyny sportowej, zarówno konsultacje jak i zabiegi operacyjne, w tym między innymi terapię za pomocą komórek macierzystych.

Placówka działa przy ulicy Świetlików 3 w Warszawie.

Działa tutaj zespół poradni oraz oddział chirurgii kręgosłupa i oddział chirurgii ortopedycznej. Zabiegi operacyjne są przeprowadzane w Centrum Medycznym Gamma, w Warszawie przy ulicy Broniewskiego. CM Gamma należy do PZU Zdrowie.