Warszawa: Medrun wprowadza nowe usługi

0
846


Spółka Medrun rozszerzyła zakres oferowanych usług w placówce w Warszawie o nowe badanie – USG  przezciemiączkowe. Badanie jest komercyjne. Jego koszt wynosi 120 zł.

USG przezciemiączkowe to badanie głowy niemowlaka. Badanie jest bezbolesne i bezpieczne i pozwala zbadać struktury mózgu i jego jam oraz  naczyń krwionośnych. Badanie to jest również zalecane w przypadku, gdy obserwowany jest zbyt szybki wzrost rozmiaru głowy dziecka – wówczas występuje podejrzenie wodogłowia, ciemiączko dziecko jest wystające i twarde, dziecko uległo wypadkowi, ma uraz głowy lub podejrzewane jest schorzenie neurologiczne.

Warszawska placówka Medrun specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki medycznej dla dzieci. Zatrudnia 14 pediatrów i 19 specjalistów dziecięcych. Poza tym oferuje szerokie spektrum usług medycznych – od podstawowe opieki zdrowotnej przez konsultacje specjalistyczne do diagnostyki.  Placówka mieści się w Warszawie przy Alei Niepodległości 107/109. Oprócz placówki w Warszawie Medrun prowadzi też przychodnię we Wrocławiu, zlokalizowaną przy ulicy Krasińskiego 9.

Medrun sp. z o.o. to spółka zależna Scanmed Multimedis S.A. Została przejęta przez Scanmed Multimedis na początku roku 2012. Grupa Scanmed Multimedis oferuje kompleksową opiekę medyczną w 21 placówkach na terenie całego kraju.