Warszawa: Multi-Med obniża ceny badania rezonansu magnetycznego

0
1068


Centrum Diagnostyki Medycznej Multi-Med z Warszawy oferuje badania rezonansu magnetycznego w niższej promocyjnej cenie. Promocja dotyczy badań kręgosłupa. Przy wykonywaniu badania jednego odcinka kręgosłupa każdy następny jest w cenie 300 zł.

Badania są wykonywane w pracowni diagnostyki przy Alei Stanów Zjednoczonych 51, która jest wyposażona w nowoczesny system MR: Optima MR450w z opcją GEM.

Oprócz tej placówki Multi-Med. prowadzi w Warszawie trzy przychodnie: przy ulicach Okopowej, Waryńskiego i Grochowskiej a także pracownie rezonansu w Płońsku i Tomaszowie Lubelskim. Oferuje zarówno usługi komercyjna jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt Centrum Diagnostyki Medycznej Multi-Med. z oddziałem mazowieckim NFZ  na 2012 rok wynosi 6 799 132,60   zł, z tego na badania rezonansu przeznaczono 3 878 406 zł. Poza tym kontrakt dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, programów profilaktycznych, rehabilitacji leczniczej. Centrum oferuje także usługi w zakresie medycyny pracy, wykonuje badania laboratoryjne, badania w zakresie diagnostyki obrazowej, endoskopii, usługi stomatologiczne, wizyty domowe. Kontrakt placówki działającej w Tomaszowie Lubelskim, oferującej badania rezonansu magnetycznego, ma wartość 496 306,80 zł.

Centrum prowadzone jest przez spółkę jawną, którą tworzą: Hanna Brusikiewicz, Katarzyna Fiutkowska, Ewa Trypens. Multi-Med jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej funkcjonuje w Warszawie od 1992 roku.