Warszawa: Multi-Medica rozszerza zakres usług

0
231

Centrum Medyczne Multi-Medica rozszerzyło zakres swoich usług w filii działającej w warszawskiej dzielnicy Rembertów o nowe poradnie specjalistyczne. Filia została otwarta w grudniu 2017 roku.

Nowe poradnie otwarte w filii to poradnia chirurgiczna, dietetyczna, ginekologiczna i kardiologiczna. Można tutaj skorzystać z konsultacji  psychologa i psychiatry, a także psychiatry dla dzieci, pediatry, oraz neurologa, laryngologa i ortopedy dziecięcego.

Placówka zapowiada wprowadzenie już wkrótce zabiegów rehabilitacyjnych przy użyciu lasera oraz terapii falami uderzeniowymi.

Filia mieści się przy ulicy Paderewskiego 130. Oferuje świadczenia komercyjne.

Placówka w Rembertowie jest filią Centrum Medycznego Multi-Medica, które działa od 2000 roku w Zielonce pod Warszawą. Placówka mieści się przy ulicy Józefa Poniatowskiego 97, gdzie działa 16 gabinetów lekarskich, 2 sale zajęciowe oraz 2 sale operacyjne. Na oddziale zabiegowo-operacyjnym, mieszczą się również: jedna 4-osobowa oraz dwie 2-osobowe sale pobytowe.

Centrum oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. Prowadzi także centrum stomatologii i wykonuje zabiegi planowe z krótkotrwałym pobytem pacjenta na oddziale.

Multi-Medica oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt z NFZ wynosi prawie 3 mln zł i dotyczy leczenia stomatologicznego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz leczenia szpitalnego.

Placówki prowadzi Centrum Multi-Medica sp. z o.o. , której zarząd tworzą: Arkadiusz Gurgon i Sławomir Gurgon.