Warszawa; nowe usługi w Babka Medica

0
841

Babka Medica z Warszawy rozszerzyła zakres swoich usług o nową specjalność – ginekologię estetyczną. Pod tym pojęciem kryje się cała grupa małoinwazyjnych zabiegów wpływających zarówno na estetykę jak i funkcjonalność kobiecych narządów rodnych.

Jednym z głównych narzędzi w ginekologii estetycznej jest laseroterapia ginekologiczna. Z jej pomocą można pomóc wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ta metoda sprawdza się także doskonale u pacjentek po 40. roku życia. Babka Medica posiada laser MonaLisa Touch®, dzięki któremu zabiegi są całkowicie bezbolesne.

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologię dziecięcą, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Oferuje diagnostykę laboratoryjną i prenatalną. Prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Placówka mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).