Warszawa: nowe usługi w Centrum Babka Medica

0
934


Centrum Babka Medica z Warszawy rozpoczęło współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadziło także do swojej oferty nowe usługi.

Od marca 2014 w Babka Medica można wykonać test oddechowy na obecność Helicobacter pylori, wskazany przy owrzodzeniach żołądka i dwunastnicy. Cena badania to 250 zł.

Od lipca 2014 Babka Medica oferuje także nową metodę antykoncepcyjną jaką jest implant Implanon NXT –  aplikator etonogestrelu, który jest wszczepiany pod skórę. Cena zabiegu wynosi 1200 zł.

Poza tym każda pacjentka od 8 do 20 tygodnia ciąży może w tej placówce poddać się bezpłatnemu badaniu pod kątem obecności antygenu HPA-1.

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologię dziecięcą, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci. Oferuje diagnostykę laboratoryjną i prenatalną. Prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Placówka mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).