Warszawa: nowe usługi w Centrum Dantex-Med

0
805

Centrum Medyczne Dantex-Med z Warszawy od lutego 2012 rozszerzy zakres usług świadczonych w Zakładzie Rehabilitacji o osteopatię, czyli metodę leczenia zaburzeń funkcjonowania aparatu ruchu i narządów wewnętrznych.

Zabiegi będą dostępne w placówce Dantex-Med przy ulicy Cybernetyki. Cena zabiegu wyniesie 120 zł. Przy tego typu zabiegach diagnoza stawiana jest na podstawie wnikliwego wywiadu, badania palpacyjnego i szeregu specjalistycznych testów, także przy pomocy z diagnostyki obrazowej, czyli badań RTG, MR czy USG. Leczenie przeprowadzane jest wyłącznie manualnie, stymulując naturalne procesy regeneracji i przywracania równowagi w organizmie.

Dantex-Med działa od 2000 roku. Prowadzi trzy placówki w Warszawie, oprócz tej przy ulicy Cybernetyki także dwie przy ulicy Nowolipie. Oferuje konsultacje lekarzy specjalistów oraz diagnostykę. Placówki posiadają certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001:2008. Dantex-Med posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 70 miastach Polski. Dantex-Med należy do firmy Dantex, która funkcjonuje od 1983 roku. Początkowo działała w branży odzieżowej. Od 1995 roku Dantex rozwija także działalność w branży deweloperskiej