Warszawa: nowe usługi w Centrum Goldenmed

0
786

Od października 2016 roku Centrum Medyczne Goldenmed działające na warszawskiej Białołęce, oferuje dodatkowe usługi dla pacjentów zadeklarowanych do poradni podstawowej opieki zdrowotnej w tej placówce.

Dzieci mogą korzystać z punktu pobrań krwi do badań, z badań EKG i RGT, finansowanych przez NFZ, a dorośli z badań RTG, również w ramach Funduszu.

Placówka Goldenmed działa w warszawskiej dzielnicy Białołęka, w Galerii Odkryta, w rejonie ulic Odkrytej i Światowida. Przychodnia oferuje konsultacje specjalistyczne w kilkunastu zakresach, w tym między innymi w zakresie neonatologii, kardiologii, diabetologii, ortopedii, endokrynologii czy alergologii. Działa tutaj poradnia medycyny pracy i medycyny transportu. Oferowane są szczepienia, w planach jest otwarcie poradni laktacyjnej.

Goldenmed prowadzi także przychodnię w Serocku przy ulicy Pułtuskiej 53, która oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, stomatologię, diagnostykę, rehabilitację, a także świadczenia w zakresie medycyny pracy i medycyny estetycznej.

Usługi Centrum, poza podstawową opieką zdrowotną, są komercyjne. Centrum współpracuje także z firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak Medica Assistance, Allianz, PZU, Inter Polska, Signal Iduna, TU Zdrowia oraz Compensa. Współpracuje tez z Centrum Medycznym Enel-Med.

Placówki prowadzi Goldenmed sp. z o.o., której prezesem jest Roman Pańczyk.