Warszawa: nowe usługi w Centrum Medycznym City Clinic

0
1090

Centrum Medyczne City Clinic, działające w warszawskiej dzielnicy Ursus, rozszerzyło zakres oferowanych usług o nowe konsultacje i zabiegi specjalistyczne. Usługi oferowane przez placówkę są wyłącznie komercyjne.

Od niedawna w City Clinic wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci. Centrum wzbogaciło także swoja ofertę o pełen zakres badań USG (zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym badanie USG płodu, także badanie prenatalne) oraz o konsultacje lekarza androloga.

City Clinic prowadzi poradnie specjalistyczne, oferuje usługi w zakresie stomatologii, kosmetologii, leczenia niepłodności oraz diagnostykę laboratoryjną i USG.

W centrum funkcjonują poradnie – ginekologiczno-położnicza, andrologiczna, pediatryczna, alergologii dziecięcej, chirurgii i proktologii. W ramach kosmetologii City Clinic oferuje różnorodne zabiegi, wśród nich peelingi, usuwanie przebarwień, mikrodembrazja diamentowa, kawitacja ultradźwiękowa i inne. Poradnia stomatologiczna oferuje pełen zakres usług obejmujący profilkatykę, protetykę, chirurgię stomatologiczną i szczękowo-twarzową, stomatologię estetyczną i ortodoncję. W placówce działa także filia Naukowo-Badawczego Instytutu Immunopatologii w Moskwie, specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu niepłodności na tle immunologicznym lub przy współistnieniu chorób autoimmunologicznych.

City Clinic działa od 2009 roku. Placówka powstała przy ulicy Popularnej 62 A, w nowo wybudowanym piętrowym budynku, w pobliżu rozbudowującego się osiedla Skorosze. Właścicielem placówki jest lekarz Mariusz Wójtowicz.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPowstało Centrum Medyczne Marki
Następny artykułAlert konsultacyjny