Warszawa: nowe usługi w Centrum Medycznym DoktorA

0
891


Centrum Medyczne DoktorA z Warszawy, które rozpoczęło działalność w grudniu 2013 roku, rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie medycyny podróży. Nowa poradnia oferuje szczepienia przed podróżą, analizę zagrożeń zdrowotnych oraz pomoc w przygotowaniu apteczki podróżnej. Koszt konsultacji w poradni wynosi 160 zł.

Centrum DoktorA oferuje konsultacje specjalistyczne w zakresie: pediatrii, interny, chirurgii ogólnej i naczyniowej, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, ortopedii, pulmolonogii, urologii. Szczególny nacisk kładzie na rehabilitację, zarówno dorosłych jak i dzieci. Oferuje także usługi w zakresie dietetyki i medycyny estetycznej.

Przychodnia oferuje też wykonanie badań laboratoryjnych i diagnostycznych, takich jak między innymi USG, USG doppler, echo serca, EKG, holter, testy wysiłkowe, spirometria.

Usługi oferowane przez placówkę są komercyjne. Pacjenci mogą skorzystać z tzw. pakietów, obejmujących kilka usług w promocyjnych cenach. Ceny pakietów wynoszą od 270 zł do 1050 zł. Centrum jest też partnerem ubezpieczycieli, m.in. Inter, Medica Polska i Signal Iduna. Centrum działa przy ulicy Trakt Brzeski 57B (Warszawa-Wesoła).