Warszawa: nowe usługi w CM Zdrowie

0
1031

Centrum Medyczne Zdrowie z warszawskiej dzielnicy Ursus rozszerzyło zakres swoich usług diagnostycznych o badania DNA. Oferta obejmuje zarówno badania dotyczące ustalenia ojcostwa, jak i badania w kierunku podatności na poszczególne schorzenia.

Oferta obejmuje 15 badań. Cena badania ustalającego ojcostwo to 1400 zł, pozostałe badania kosztują od 200 do 400 zł za każde.

Centrum Medyczne Zdrowie oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne oraz diagnostykę. W placówce działa kilkadziesiąt poradni specjalistycznych, w tym między innymi flebologiczna, andrologiczna, alergologiczna, endokrynologiczna. Działa tutaj centrum stomatologii, poradnia medycyny pracy a także pracownia USG.

Usługi Centrum są komercyjne (z wyjątkiem podstawowej opieki zdrowotnej). Koszt konsultacji wynosi od  80 zł do 150 zł (niższe ceny obowiązują dla pacjentów zapisanych do poradni POZ).

Centrum Medyczne Zdrowie działa od 1998 roku. Jest placówką należącą do Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej Curie i obejmuje także opieką kilka tysięcy studentów tej szkoły. Centrum znajduje się przy ulicy Kleszczowej. Posiada filię w postaci gabinetu stomatologicznego przy ulicy Łabiszyńskiej, w siedzibie Uczelni Warszawskiej. Placówce podlega także Mazowiecki Szpital Onkologiczny, który powstał trzy lata temu w Wieliszewie pod Warszawą. Kontrakt szpitala z NFZ na rok 2012 ma wartość około 16 mln zł, z czego ponad 15 mln zł jest przeznaczone na leczenie szpitalne.