Warszawa: nowe usługi w Przychodni Esculap

0
718


Przychodnia Specjalistyczna Esculap z warszawskiego Wilanowa rozszerzyła zakres swoich usług o nowe konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne. Usługi placówki są komercyjne.

Od maja 2014 roku w placówce można skorzystać z konsultacji okulistycznych dla dorosłych i dzieci od lat siedmiu. Od dwóch miesięcy w placówce działa poradnia medycyny pracy. Można także wykonać badania spirometryczne.

Do końca czerwca 2014 przychodnia oferuje natomiast konsultacje dietetyczne wraz z ułożeniem jadłospisu z 10-procentowym rabatem. Cena pierwszej konsultacji dietetyka wynosi 100 zł, kolejnych – 70 zł, ułożenie jadłospisu na 7 dni to koszt 120 zł, na 14 dni – 170 zł, a program żywieniowy w konkretnych jednostkach chorobowych kosztuje 130 zł (ceny bez rabatu).

Esculap oferuje konsultacje lekarzy specjalistów, konsultacje psychologa, logopedy i dietetyka, pełen zakres badań laboratoryjnych oraz badania diagnostyczne. Oferuje także wizyty domowe, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Przychodnia Specjalistyczna Esculap rozpoczęła działalność w 2011 roku. Pacjentom indywidulanym oferuje pakiety badań z rabatami. Współpracuje także z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie opieki zdrowotnej. Placówka mieści się przy alei Wilanowskiej 9 lok. U1 i 2.