Warszawa: nowe usługi w Przychodni Prima

0
938


Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima z Warszawy wprowadził do swojej oferty nowe usługi specjalistyczne: dermatologiczne oraz w zakresie rehabilitacji uroginekologicznej. Usługi są wyłącznie komercyjne.

Nowe usługi w zakresie dermatologii to mikroskopowe badanie włosów (trichogram), którego koszt wynosi 140 zł, natomiast badanie wraz z konsultacją oferowane jest za 220 zł. W ramach rehabilitacji uroginekologicznej oferowana jest rehabilitacja poporodowa, przed- i pooperacyjna, a także terapia zachowawcza dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania narządu płciowego. W ofercie są badania sEMG, EMG biofeedback oraz elektrostymulacja.

Przychodnia Prima świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych: lekarskich, doktorskich i profesorskich, oferuje także badania diagnostyczne (USG, densytometria, biopsje, kapilaroskopia, diagnostyka kardiologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, diagnostyka laboratoryjna) oraz usługi medycyny pracy.

Prima działa od 1997 roku. Od  kwietnia 2012 roku prowadzona jest przez spółkę pod nazwą Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA Sp. z o.o., Prezesem Zarządu jest Sławomir Jagieła. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86.