Warszawa: nowe usługi w Przychodni Prima

0
1153


Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima z Warszawy od lipca 2012 rozszerzył zakres świadczonych usług o  konsultacje fizjoterapeutyczne i zabiegi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej. Placówka zwiększa także liczbę firm współpracujących.

Obecne Prima współpracuje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi: Medica Polska, Signal Iduna, Allianz, Generali, UNIQA. W połowie sierpnia 2012 roku planowana jest współpraca z TU Inter Polska i AXA. Placówka rozszerzyła także zakres oferowanych badań laboratoryjnych i USG..

Rozszerzenie zakresu usług jest związane ze zmianą właściciela placówki. Do kwietnia 2012 przychodnię prowadziła Fundacja Centrum Rozwoju Medycyny prowadzona przez prof. dr hab. Zbigniewa Gacionga. Od 1 kwietnia 2012 roku w wyniku zakupu od Fundacji placówkę prowadzi spółka pod nazwą Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA Sp. z o.o., Prezesem zarządu jest Sławomir Jagieła, przedtem kierujący szpitalem w Grójcu.

Prima działa od 1997 roku. Świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych: lekarskich, doktorskich i profesorskich, oferuje także badania diagnostyczne (USG, densytometria, biopsje, kapilaroskopia, diagnostyka kardiologiczna, ginekologiczna, endokrynologiczna, diagnostyka laboratoryjna) oraz usługi medycyny pracy.

Wszystkie usługi przychodni są komercyjne. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 84/86.