Warszawa: nowe usługi w Vita-Medica

0
847

W Centrum Medycznym Vita-Medica w Warszawie rozpoczął pracę nowy specjalista chirurg dziecięcy i ogólny, który wykonuje USG stawów biodrowych oraz zajmuje się małą chirurgią, konsultacjami przedoperacyjnymi i opieką pooperacyjną.

Koszt badania USG stawów biodrowych dziecka to 110 zł, badanie z konsultacją lekarską – 170 zł.

Vita-Medica działa od 2006 roku. Prowadzi placówkę w Warszawie przy ulicy Kłopotowskiego oraz w Sulejówku pod Warszawą. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, usługi specjalistyczne z zakresu stomatologii, chirurgii stomatologicznej, a także porady lekarzy specjalistów (m.in. kardiologa, ginekologa, endokrynologa, ortopedy, alergologa, dermatologa, medycyny rodzinnej, medycyny pracy, psychologa) oraz diagnostykę.

Od maja 2014 w Warszawie działa nowa przychodnia stomatologiczna Vita-Medica, w od czerwca 2014 dostępne są, również w stolicy, konsultacje kardiologa inwazyjnego.

Vita-Medica oferuje głównie usługi komercyjne. W ramach kontraktu z NFZ prowadzi poradnię urologiczną, neurologiczną i ginekologiczną. Kontrakt z NFZ na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną na rok 2014 ma wartość 155 713,40 zł.

Placówki prowadzi spółka Vita-Medica sp. z o.o., której prezesem jest Paweł Lewandowski.