Warszawa: nowe zabiegi w City Clinic

0
469

Centrum Medyczne City Clinic z Warszawy rozszerzyło zakres oferowanych usług o nowe badania diagnostyczne – densytometrię, cystoskopię oraz fiberoskopię. Badania, podobnie jak wszystkie usługi placówki, są komercyjne.

Cystoskopia to badanie urologiczne określane również jako wziernikowanie pęcherza. Jego koszt wynosi 500 zł (plus 180 zł – koszt konsultacji lekarskiej).

Fiberoskopia to badanie laryngologiczne, które pomaga w diagnostyce przerostu migdałka gardłowego i zmian w nosogardle. Kosztuje 220 zł.

Natomiast densytometria to podstawowe badanie w diagnostyce oesteopenii oraz osteoporozy. Koszt badania zależy od jego rodzaju i zaczyna się od 90 zł.

Czytaj także:Prywatne placówki to pionierzy innowacji w medycynie>>>

City Clinic oferuje konsultacje w zakresie kilkunastu specjalności, świadczenia w zakresie leczenia niepłodności, rehabilitację, także dzieci. W placówce działają gabinety stomatologiczne oraz blok operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia.

City Clinic działa od 2009 roku. Placówka zlokalizowana jest przy ulicy Popularnej 62 A na warszawskim Ursusie, w nowo wybudowanym piętrowym budynku, w pobliżu osiedla Skorosze. Właścicielem placówki jest lekarz Mariusz Wójtowicz.