Warszawa: powstanie centrum medyczne Goldenmed

0
1002


W Galerii Odkryta, która powstaje w warszawskiej dzielnicy Białołęka, będzie działać centrum medyczne Goldenmed. Placówka zajmie piętro budynku o powierzchni 640 mkw. Znajdzie się w niej kilkanaście gabinetów lekarskich.

Centrum będzie oferować usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz konsultacje specjalistyczne. Szczególną opieką zamierza otoczyć najmłodszych pacjentów. Powstaną tutaj także pracownie diagnostyczne, między innymi RTG i USG, laboratoryjna, pracownia prób wysiłkowych. Placówka zamierza współpracować z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz starać się o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Galeria Odkryta powstaje w rejonie ulic Odkrytej i Światowida. Prace budowalne przy jej powstaniu rozpoczęły się w kwietniu 2012 roku. Obiekt buduje firma Open Center. Na jego parterze znajdzie się 15 lokali handlowych o powierzchni od 23 mkw do 331 mkw. Cała powierzchnia budynku wyniesie 2299 mwk, powierzchnia użytkowa to 2034 mwk.

Otwarcie Centrum Medycznego Goldenmed planowane jest na lipiec lub sierpień 2013 roku. Placówkę będzie prowadzić Goldenmed sp. z o.o., której udziałowcami są: Adam Tracz, Justyna Pańczyk oraz Roman Pańczyk, pełniący funkcję prezesa. Spółka do tej pory nie działała na rynku medycznym, ale posiada doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu niepubliczną placówką medyczną.