Webinarium na temat szczepień pracowników 

0
186

Pracodawcy RP zapraszają na otwarte, bezpłatne webinarium pod tytułem „Szczepienia pracowników w zakładach pracy”, które odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 10:00. Spotkanie będzie miało formę warsztatu z udziałem ekspertów, a jego celem jest przekazanie firmom zainteresowanym szczepieniami w zakładach pracy informacji o procedurze postępowania w tym zakresie. 

Ekspertami podczas spotkania będą: dr n. o zdr. Monika Tomaszewska, ekspert Pracodawców RP, szefowa Forum Pielęgniarek i Położnych Pracodawców Medycyny Prywatnej, lekarz Agnieszka Motyl, dyrektor Działu Jakości i Standardów Medycznych Medicover oraz Marcjanna Szczepanik, dyrektor Departamentu Kontrolingu Operacyjnego Pionu Operacyjnego Lux Med.  

Czytaj także: Lux Med zaszczepi olimpijczyków >>>

Poruszane podczas spotkania tematy będą dotyczyły planowanych rozwiązań prawnych w zakresie szczepień w zakładach pracy, organizacji tych szczepień oraz szczepionek przeciw Covid-19. 

Webinarium odbędzie się na platformie ClickMeeting, udział w wydarzeniu wymaga rejestracji. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.  

W trakcie webinarium będzie można zadawać pytania na czacie. 

Zapis webinarium będzie dostępny na kanale Pracodawców RP w serwisie YouTube.