Wejherowo: centrum medyczne JKmed w nowej lokalizacji

0
1650

Centrum medyczne JKmed z Wejherowa od kilku miesięcy funkcjonuje w nowej lokalizacji. Placówka zajmuje nowo wybudowany obiekt przy ulicy Otylii Szczukowskiej 7. Od września 2017 roku Centrum oferuje podstawową opiekę zdrowotną.

Poza tym w placówce działają poradnie specjalistyczne, między innymi: ortopedyczna, chirurgiczna, chirurgii dziecięcej, proktologiczna czy radiologiczna. Można tutaj wykonać badanie RTG, USG, badanie podoskopowe stóp, można skorzystać z terapii osoczem bogatopłytkowym. Wykonywane są zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

Świadczenia oferowane przez placówkę są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach środków z NFZ. Kontrakt ma wartość prawie 557 tys. zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie chirurgii ogólnej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach NFZ finansowana jest także podstawowa opieka zdrowotna.

Centrum działa od 2001 roku. Poprzednia lokalizacja mieściła się przy ulicy Św. Jana. Placówkę prowadzi JK med spółka cywilna.