WellMed otwiera kolejną placówkę w Warszawie

0
1219


Zgodnie z zapowiadanymi planami rozwoju na rok 2013 spółka WellMed poinformowała o lokalizacji nowej placówki w Warszawie. Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne WellMed zostanie otwarte jesienią 2013roku na pograniczu Śródmieścia i Woli, w wybudowanym przez Skanska biurowcu Nordea House.
 
WellMed od kilku tygodni zapowiada silny rozwój placówek na terenie Warszawy. Firma skoncentrowana jest głównie na obsłudze klientów indywidualnych szukających specjalistycznej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Władze Spółki poinformowały, że ruszyły prace związane z uruchomieniem nowej placówki WellMed w budynku Nordea House przy ulicy Chłodnej w Warszawie. Przychodnia WellMed znajdzie swoje miejsce w nowoczesnym i funkcjonalnym kompleksie biurowym klasy A zaprojektowanym i zrealizowanym w zgodzie z polityką zielonego, zrównoważonego budownictwa. Jest to pierwszy w Warszawie budynek biurowo-usługowy certyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie. 

– Placówka przy ulicy Chłodnej będzie drugą z trzech nowych placówek sieci, których uruchomienie zapowiadaliśmy na 2013 rok – mówi Jakub Majoch, Prezes Zarządu WellMed. – Cały czas trwają pracę nad uruchomieniem kolejnej placówki, której lokalizację podamy w przeciągu najbliższych tygodni – dodaje.

W ubiegłym tygodniu WellMed poinformowało o rozpoczęciu rekrutacji lekarzy do nowo otwieranych placówek.  Spółka poszukuje obecnie specjalistów z zakresu ginekologii, urologii, proktologii, kardiologii, dermatologii, okulistyki, alergologii, endokrynologii, gastrologii, onkologii, ortopedii, pulmonologii oraz neurochirurgii.

– Placówka w budynku Nordea House ma być dopełnieniem naszej oferty medycznej – mówi Majoch. – Dzięki nowej lokalizacji chcemy także skrócić do minimum czas oczekiwania na wizytę lekarską u naszych specjalistów – dodaje. Zgodnie z deklaracją przedstawicieli spółki założeniem jest zaoferowanie pacjentom fachowej usługi medycznej w czasie oczekiwania nie przekraczających 48 godzin od momentu rejestracji.