Wellmed: ponad 100 nowych miejsc pracy dla lekarzy specjalistów

0
1083


Spółka WellMed poinformowała o stworzeniu w przeciągu najbliższych 4 miesięcy ponad 100 miejsc pracy dla lekarzy specjalistów w nowo otwieranych placówkach sieci w Warszawie.

Spółka poszukuje obecnie specjalistów z zakresu ginekologii, urologii, proktologii, kardiologii, dermatologii, okulistyki, alergologii, endokrynologii, gastrologii, onkologii, ortopedii, pulmonologii oraz neurochirurgii.
– Zgodnie z zapowiadanymi planami rozwoju i otwarciem nowych placówek poszukujemy wielu lekarzy specjalistów – mówi Dorota Konsalik, Dyrektor Centrum Medycznego WellMed. – Na pracę u nas mogą liczyć specjaliści z drugim stopniem specjalizacji, wyrobionym doświadczeniem zawodowym oraz cieszący się uznaniem pacjentów – Dodaje.

Nowe placówki WellMed powstaną w najbliższym czasie w Śródmieściu, w Wilanowie oraz na Mokotowie. Ich uruchomienie jest zgodne ze strategią rozwoju przyjętą przez zarząd spółki na 2013 i 2014 rok. – Do końca przyszłego roku chcemy stać się wiodącą siecią placówek medycznych nastawionych na obsługę klientów indywidualnych korzystających z prywatnych usług medycznych – przypomina Konsalik. Otwarcie kolejnych lokalizacji ma uatrakcyjnić i poszerzyć zakres działalności spółki.

WellMed od drugiej połowy 2012 roku rozpoczęła rozwój sieci placówek medycznych stworzonych z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, poszukujących opieki medycznej na najwyższym poziomie. Kierownictwo firmy szczególną uwagę przywiązuje do indywidualnego podejścia do pacjenta. Celem placówek WellMed jest poprawa stanu zdrowia oraz podniesienie jakości życia. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi placówki WellMed udostępniają szereg konsultacji oraz zabiegów i badań medycznych.