WellMed: promocyjne ceny konsultacji internistycznych

0
816


Centrum Medyczne WellMed wprowadziło w swoich placówkach promocyjne ceny za konsultacje u lekarzy internistów. Cena konsultacji wynosi w października i listopadzie 59 zł. Poza promocją koszt wizyty u internisty to 150 zł.

WellMed oferuje wyłącznie usługi komercyjne. Centrum działa od 2012 roku. Prowadzi dwie placówki zlokalizowane w Warszawie. Oddział Plac Bankowy mieści się przy ulicy Długiej 27, Oddział Wronia przy ulicy Wroniej 53.

Placówki oferują konsultacje specjalistyczne dla dorosłych oraz dla dzieci (działa tutaj po kilkanaście poradni), diagnostykę laboratoryjną i USG, usługi w zakresie medycyny estetycznej, psychologii i psychiatrii,a także drobne zabiegi ambulatoryjne.

Na początku 2014 roku WellMed informował o planach otwarcia nowych przychodni. Jedna z nich ma powstać na warszawskim Mokotowie, w budynku IO-1 u zbiegu ulicy Puławskiej i Alei Niepodległości. Otwarcie pierwszej z nich było zapowiadane jeszcze w roku 2014, drugiej – na jesieni 2015.

Spółka zapowiadała także w ramach przyjętej strategii rozwoju na lata 2014-2018 uruchomienie kilkunastu placówek w największych miastach Polski.