Wieluń: Medihad otworzył nową poradnię

0
1202

Przychodnia Medihad z Wielunia otworzyła pod koniec 2012 roku nowa poradnię chirurgiczną. Usługi poradni, podobnie jak większość świadczonych przez tę placówkę usług, są wyłącznie komercyjne.

Koszt wizyty u chirurgia, razem z wykonaniem USG, wynosi 120 zł. W poradni będzie można także wykonać zabiegi chirurgiczne.

Medihad oferuje konsultacje w zakresie rehabilitacji medycznej, ortopedii i neurologii oraz zabiegi rehabilitacyjne: fizykoterapię, kinezyterapię i masaże. Placówka oferuje też rehabilitację w warunkach domowych.

Medihad posiada niewielki kontrakt na swoje usługi z Narodowym Funduszem Zdrowia. W roku 2012 jego wartość wynosiła 137 155,50 zł. Środki te finansowały usługi w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Medihad współpracuje z towarzystwami ubezpieczeń: Medica Polska SA oraz Mondial Assistance. Placówka podjęła również współpracę z Fundacją „Bezpieczna Droga”, w ramach której realizuje bezpłatnie specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz zabiegi rehabilitacyjne. Podlegają nim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych.

Przychodnia mieści się przy ulicy Joanny Żubr 30, w budynku zaprojektowanym i wyposażonym na potrzeby placówki medycznej.