Wizja V uruchomiła pracownię RMI w szpitalu Skierniewicach

0
216

Od 20 lipca 2017 roku spółka Wizja V z Łodzi prowadzi pracownię rezonansu magnetycznego w  Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach. Przedtem pracownia działała w prywatnym Centrum Medycznym Ogrodowa w tym mieście.

W pracowni są wykonywane badania między innymi głowy, zatok, kanałów kręgowych, kręgosłupa, trzustki, nerek czy stawów. Badania się realizowane zarówno w ramach finansowania z NFZ jak również komercyjnie.

Wizja V prowadzi pięć pracowni rezonansu magnetycznego, które zlokalizowane są także w Łodzi, Wrześni, Pabianicach i w Ostrowi Mazowieckiej.

Wizja V Diagnostyka Medyczna z Łodzi działa od 2007 (najpierw jako Fantom sp. z o.o.) Spółka prowadzi 15 pracowni diagnostycznych, które działają w województwach: łódzkim, mazowieckim, śląskim, dolnośląskim, pomorskim oraz wielkopolskim.

Pracownie znajdują się w Łasku, Kartuzach, Skierniewicach, Łodzi, Ostrowi Mazowieckiej, Wrześni, Płocku, Trzebnicy, Tuszynie, Wilkowicach-Bystrej, Wyszkowie oraz w Żyrardowie. Najnowsza została otwarta w kwietniu 2017 roku w Pabianickim Centrum Medycznym.

Pracownie udzielają świadczeń pacjentom w zakresie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Współpracują z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz wykonują badania komercyjne.