Wrocław: Dialab partnerem „Dni Seniora”

0
372

Firma Dialab, prowadząca placówki diagnostyki laboratoryjnej na Dolnym Śląsku, jest partnerem wrocławskich „Dni Seniora”. W ramach akcji będzie oferować badania diagnostyczne dla seniorów w niższej cenie.

Wrocławskie Dni Seniora będą trwały trwają od 15 września do 13 października 2017 roku. Jest to inicjatywa stanowiąca okazję do pokazania potencjału społecznego osób starszych oraz ich ważnej roli w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Laboratorium Dialab przyłącza się do „Dni Seniora” organizując akcję profilaktyczną, skierowaną do osób posiadających Wrocławską Kartę Seniora. Będą one mogły, od 15 września do 13 października 2017 roku wykonać dwa pakiety badań w niższej cenie. Badania dotyczą poziomu glukozy, lipidogramu i homocysteiny (plus bezpłatna morfologia).

Dialab prowadzi we Wrocławiu laboratorium i punkt pobrań przy ulicy Życzliwej. Pozostałe punkty pobrań działają w tym mieście przy ulicach: Zwycięskiej, Wita Stwosza, Bacha i Rajskiej.

Laboratorium i punkt pobrań sieci działają także w Namysłowie, a punkty pobrań również w Smolcu oraz w Świdnicy.

Dialab oferuje usługi wyjazdowe (pobranie w domu pacjenta) a także usługi mobilne, za pomocą aplikacji Dialab, która umożliwia dostęp do wyników badań oraz do aktualnych informacji na temat firmy. Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi.

Laboratoria Dialab działają od 2001 roku. Są prowadzone przez Dialab Diagnostyka Laboratoryjna NZOZ s.c. Partnerami spółki są Barbara Wrona i Marek Wrona.