Wrocław: konsultacje dietetyka w placówce MediConcept

0
779


Centrum Medyczne MediConcept z Wrocławia rozszerzyło zakres oferowanych usług o usługi dietetyka. Konsultacje są komercyjne. Koszt jednorazowej wizyty to 100 zł. Koszt opracowania diety zależy od jej rodzaju i wynosi od 200 zł do 390 zł.

Najtańsza jest dieta przy leczeniu niepłodności (200 zł), dieta w ciąży i podczas przygotowania do ciąży (250 zł). Opracowanie diety odchudzającej kosztuje od 200 do 300 zł, podobnie jak dieta dla sportowców. Najdroższa jest dieta przedślubna par, która kosztuje 390 zł.

MediConcept oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie ginekologii i położnictwa, kardiologii, psychiatrii, urologii, neurologii, onkologii czy stomatologii, a także zabiegi operacyjne (m.in. w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz chorób piersi). Klinika rozwija także działalność w dziedzinie medycyny estetycznej. W placówce można wykonać małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe i histeroskopowe oraz laserowe zabiegi kosmetologiczne i chirurgiczne.

MediConcept działa od 2002 roku. Prezesem zarządu firmy prowadzącej placówkę jest Wiktor Jarosz. Centrum mieści się przy ulicy Krzyckiej 94 we Wrocławiu.