Wrocław: MediConcept rozszerza zakres usług

0
1177

Klinika Specjalistyczna MediConcept z Wrocławia rozszerza zakres usług o konsultacje specjalistyczne w zakresie urologii i seksuologii. Od niedawna w placówce można także skorzystać z porad dietetyka. Usługi są wyłącznie komercyjne.

Konsultacje urologiczne i seksuologiczne będą dostępne w Klinice od połowy maja 2012. Koszt konsultacji urologa będzie wynosić 120 zł (z USG ? 150 zł). Kosz godzinnej konsultacji seksuologicznej to 200 zł. Konsultacja dietetyka kosztuje 100 zł, kolejna wizyta to koszt 80zł. Dietetyk jest specjalistą w dziedzinie dietetyki dziecięcej i żywienia kobiet ciężarnych.

MediConcept oferuje usługi w zakresie ginekologii i położnictwa, stomatologii i innych poradni specjalistycznych oraz zabiegów operacyjnych. Placówka posiada cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych, jak i do zabiegów chirurgicznych m.in. do laserowego usuwania żylaków. Klinika stale rozszerza swoją działalność o nowe poradnie specjalistyczne i zabiegi. Również rozwija swoją działalność w dziedzinie medycyny estetycznej.

MediConcept działa od 2002 roku. Ośrodek powstał jako dopełnienie dzieła rozpoczętego przed 30-tu lat przez wieloletniego ordynatora Oddziału Ginekologiczno ? Położniczego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu ? dr n. med. Władysława Jarosza, które jest kontynuowane i rozwijane przez syna ? dr n. med. Wiktora Jarosza, który pełni funkcję prezesa zarządu firmy. Placówka mieści się przy ulicy Krzyckiej 94 we Wrocławiu.