Wrocław: nowa poradnia w przychodni ACZ

0
1126

Centrum Medyczne Krzywoustego z Wrocławia działające w ramach Grupy Aktywnego Centrum Zdrowia otworzyło poradnię medycyny pracy. Poradnia oferuje między innymi badania dla kierowców.

Do dyspozycji pacjentów poradni jest lekarz medycyny pracy, okulista, działa tutaj punkt pobrań, gabinet zabiegowy i pracownia RTG.  Placówka zapowiada w najbliższym czasie rozszerzenie zakresu usług o konsultacje specjalistów.

Poradnia medycyny pracy w CM Krzywoustego realizuje między innymi badania dla kierowców potrzebne do uzyskania prawa jazdy oraz badania sanitarno-epidemiologiczne (wyrabianie i podbijanie książeczek, itp.).

Grupa Aktywnego Centrum Zdrowia jest firmą medyczną, która oferuje szeroki zakres opieki medycznej – badania diagnostyczne, badania medycyny pracy, usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, badania profilaktyczne, transport sanitarny i usługi stomatologiczne. Przy ulicy Wejherowskiej działa Szpital Zawidawie, oferujący zabiegi chirurgii jednego dnia, zarówno w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjne.

Grupa posiada własne przychodnie medyczne we Wrocławiu (przy ulicach – Krzywoustego, Wejherowskiej i Zatorskiej), w Oleśnicy (przy ulicach Mickiewicza, 3 Maja i Daszyńskiego) i w Bierutowie przy ulicy 1 Maja. Do Grupy należy też NZOZ Specjalistyczne Centra Pielęgnacyjno-Opiekuńcze Ewa-Med z Obornik Śląskich oraz NZOZ El-Med z Otmuchowa.