Wrocław: nowa przychodnia NZOZ-u Twój Lekarz

0
1018

NZOZ Twój Lekarz otworzył 18 listopada 2019 nową przychodnię, która mieści się na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn, przy ulicy Zwycięskiej 41. Placówka oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz konsultacje specjalistyczne.

Oprócz lekarzy pierwszego kontaktu udzielających porad refundowanych przez NFZ, w nowej przychodni komercyjnie przyjmuje także około 20 lekarzy specjalistów, w tym między innymi kardiolog, alergolog, endokrynolog oraz neurolog.

Ośrodek dysponuje także poradnią okulistyczną i specjalistycznym gabinetem otolaryngologii dziecięcej wyposażonym w sprzęt do endoskopii laryngologicznej.

NZOZ Twój Lekarz działa od 2003 roku. Prowadzi dziewięć przychodni, zlokalizowanych w gminie Kobierzyce (w Tyńcu Małym, w Ślęzy, w Pustkowie Żurawskim, Pustkowie Wilczkowskimi i Kobierzycach) oraz w południowych dzielnicach Wrocławia (przy ulicach – Kunickiego, Skarbowców, Wrocławskiej i Zwycięskiej).

Czytaj także: Lux Med: nowe centrum medyczne w Kaliszu>>>

Placówki oferują podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną, zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Wśród oferowanych usług są świadczenia w zakresie medycyny pracy, rehabilitacja oraz szkoła rodzenia.

Placówki obejmują opieką prawie 30 tysięcy osób. Każdego dnia lekarze sieci udzielają ponad 400 porad.

Przychodnie prowadzi NZOZ Twój Lekarz spółka z o.o., której zarząd tworzą Mariola Madler Litera (prezes) oraz Aleksandra Olender Chlebik (wiceprezes), lekarze medycyny rodzinnej.