Wrocław: Ośrodek Okulistki Spektrum współpracuje z Inter Polska

0
780

Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum z Wrocławia rozpoczął współpracę z firmą ubezpieczeniową Inter Polska. Placówka działa od 2001 roku, kiedy to została założona przez grupę okulistów z doświadczeniem klinicznym.

Placówka oferuje szeroki zakres usług okulistycznych. Wykonuje na oddziale okulistyki zabiegi dotyczące leczenia zaćmy, zabiegi siatkówkowo-szklistowe, a także operacje zeza. Oferuje leczenie zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD), a także diagnostykę, taką jak biometria optyczna, bezdotykowa, biometria USG, obrazowanie dna oka, OCT czy HRT.

Placówka posiada sprzęt do diagnostyki schorzeń okulistycznych u dzieci już od wieku noworodkowego. Działa tutaj Centrum Jaskry. Wykonywana jest laserowa korekcja wad wzroku.

Spektrum prowadzi także działalność badawczo-rozwojową oraz dydaktyczną. Ośrodek od 2005 roku posiada certyfikat jakości ISO9001:2008.

Placówka mieści się we Wrocławiu przy ulicy Zaolziańskiej 4. Jest prowadzona przez Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum sp. z o.o.