Wrocław: powstało nowe centrum medyczne

0
810

We Wrocławiu otwarte zostało Centrum Medyczne Equisetum, które oferuje konsultacje specjalistyczne, świadczone przez lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w ośrodkach akademickich i klinicznych.

Można tutaj skorzystać między innymi z konsultacji w zakresie interny, pediatrii, ginekologii, endonkrynologii, kardiologii, neurologii, chirurgii, ortopedii, reumatologii, urologii czy onkologii.

Można także wykonać badanie USG, w pracowni wyposażonej w aparaty: GE Voluson P6 z możliwością zaawansowanego obrazowania oraz GE Vivid S5 pozwalający na wykonywanie najwyższej jakości badań ECHO serca, badań przepływów naczyniowych z obrazowaniem Doppler, oraz badań przewodu pokarmowego, układu ruchu, układu moczowo-płciowego, tarczycy, piersi i tkanek miękkich.

Placówka oferuje usługi komercyjne. Współpracuje z ubezpieczycielami: z TU Zdrowie, Saltus Zdrowie, Compensa i Allianz.

Centrum zlokalizowane jest przy ulicy Zwycięskiej 14 ca/b, na parterze budynku mieszkalnego na nowym osiedlu. Zajmuje 240 metrów kwadratowych powierzchni, działa tutaj część konsultacyjna z trzema gabinetami lekarskimi oraz diagnostyczno-zabiegowa z salą diagnostyczno-zabiegową, salą wypoczynkową oraz gabinetem badań USG.

Przed Centrum Medycznym Equisetum znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, a w bezpośredniej okolicy darmowe parkingi naziemne i podziemne.