Wrocław: promocyjne badania markerów nowotworowych

0
834


Centrum Medyczne Coramed z Wrocławia, które działa od marca 2014 roku, oferuje oznaczenia markerów nowotworowych po promocyjnych cenach. 229,99 zł kosztuje pakiet, składający się z konsultacji ginekologicznej, badanie USG oraz oznaczenie markerów nowotworowych CA 125 oraz HE4 w kierunku raka jajnika.

Centrum Medyczne Coramed oferuje usługi w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, małoinwazyjne zabiegi „chirurgii jednego dnia” a także usługi w zakresie kosmetologii oraz konsultacje specjalistyczne.

Zabiegi wykonywane w placówce dotyczą między innymi urologii,  ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej. Można tutaj skorzystać z konsultacji specjalistycznych w zakresie ortopedii, flebologii, psychologii, dietetyki.

W Centrum działa także punkt pobrań spółki Diagnostyka. Coramed współpracuje z Kliniką Stomatologii Royal Dent oraz z Ośrodkiem Okulistyki Klinicznej Spektrum z Wrocławia.

Centrum kieruje swoją ofertę do pacjentów z kraju i zagranicy.

Centrum Medyczne Coramed mieści się przy ulicy Olszewskiego 58. Placówkę prowadzi Coramed sp. z o.o., której prezesem jest Beata Smolińska.