Wrocław: Synexus otworzy przychodnię w Nobilis Business House

0
849


Centrum medyczne Synexus otworzy przychodnię w Nobilis Business House – nowoczesnym biurowcu klasy A realizowanym przez Echo Investment we Wrocławiu. Powierzchnia wynajęta przez Synexus wynosi ponad 1 500 mkw.

Synexus zajmie pomieszczenia na parterze i I piętrze biurowca. Novilis Busness House powstaje obok Pasażu Grunwaldzkiego. Oferuje 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie planowane jest w sierpniu 2016.

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni dedykowanych do prowadzenia badań klinicznych na zlecenie największych firm farmaceutycznych. Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne oraz badania kliniczne w dziedzinie wielu chorób. Specjalizuje  się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych oraz innych schorzeń.

Ośrodki Synexus są zlokalizowane między innymi w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Rumunia, Republika Południowej Afryki i od niedawna też USA.  W Polsce firma jest obecna w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu.