Wyróżnienie dla Centrum Medycyny Sportowej Pro-Familia

0
754
Źródło: www.pro-familia.pl

Centrum Medycyny Sportowej Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia z Rzeszowa zostało laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Centrum zostało docenione między innymi za najwyższą jakość oferowanych usług, inwestowanie w innowacyjność i nowoczesne metody leczenia.

Pod uwagę brano także dynamikę rozwoju, kompleksową opiekę oraz dbałość o pacjenta.

Nagrodę odebrał dyrektor szpitala Radosław Skiba podczas gali, która odbyła się w rzeszowskiej G2A Arena pod koniec listopada 2019.

Wydarzenie organizowane było już po raz 18. przez Centrum Promocji Biznesu. „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to także efekt współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego oraz Wojewodą Podkarpackim.

Czytaj także: W Gdańsku powstała filia Carolina Medical Center>>>

Centrum Medycyny Sportowej Pro-Familia zapewnia zarówno zawodowym sportowcom jak i amatorom kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki, leczenia ortopedycznego, rehabilitacji i przygotowania motorycznego.

Szpital Pro-Familia, zlokalizowany przy ulicy Witolda 6B w Rzeszowie, prowadzi oddziały: ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, ortopedyczno-urazowy oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG), poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Pro-Familia prowadzi też przychodnię przy ulicy Podpromie 8/1A. Oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne.