Wyróżnienie dla Szpitali Centrum Medycznego Mavit

0
329
Szpital Centrum Medycznego Mavit w Katowicach

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie zajął czołowe miejsce w kategorii najlepsze szpitale w dziedzinie okulistyki, a Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Katowicach znalazł się w czołówce najlepszych szpitali w dziedzinie otolaryngologii.

Obie placówki wyprzedziły kilkadziesiąt ośrodków z całej Polski, zyskując także najwyższe pozycje wśród prywatnych placówek w swoich kategoriach.

Ranking Szpitali 2018 opracowany został przez Centrum Konsultacyjne Medical wydawnictwa Termedia, od ponad 10 lat zajmującego się oceną jakości usług medycznych w Polsce. Ankiety sprawdzające jakość usług realizowanych przez ośrodki okulistyczne zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie okulistyki – pracowników NFZ, profesorów, konsultantów wojewódzcy i krajowych. Ocenie poddano między innymi zakres diagnostyki oferowanej w szpitalu, liczbę przeprowadzonych procedur i ich rezultaty.

– Wysokie pozycje naszych placówek w rankingu Szpitali 2018 bardzo nas cieszą. Kolejny rok możemy poszczycić się miejscami w czołówce najlepszych ośrodków okulistycznych i laryngologicznych w Polsce. To utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania mają właściwy kierunek, czyli dążenie do tego, aby jak najefektywniej przywracać komfort i polepszać jakoś życia pacjentów z problemami okulistycznymi i laryngologicznymi – mówi dr Andrzej Mądrala, prezes zarządu Centrum Medycznego Mavit Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Mavit nieustannie inwestuje w nowoczesny sprzęt, oferując najnowsze i najskuteczniejsze technologicznie rozwiązania medyczne. CM Mavit w Warszawie oferuje nowoczesne rozwiązania medyczne między innymi w zakresie wykonywania bezpiecznych operacji zaćmy, skomplikowanych operacji jaskry oraz zaćmy z jaskrą, a także często ratujących wzrok zabiegów witrektomii.

Placówka Centrum Medycznego Mavit w Katowicach również proponuje najnowsze rozwiązania w zakresie okulistyki. W Szpitalu realizowane są między innymi procedury małoinwazyjnej chirurgii jaskry oraz przeprowadzane są zabieg laserowego udrażniania dróg łzowych.

Szpital Centrum Medycznego Mavit w Katowicach to także jeden z najlepszych ośrodków otolaryngologicznych w Polsce. W Rankingu Szpitali 2018 w dziedzinie otolaryngologii ośrodek zajął czołowe miejsce w kategorii najlepsze szpitale, zyskując pierwsze miejsce wśród prywatnych placówek. Szpital w Katowicach został także wyróżniony w kategoriach: otologia i laryngologia – znalazł się w pierwszej dziesiątce tych zestawień.

Placówka w Katowicach oferuje pełną diagnostykę bezdechu sennego oraz indywidualnie dobrane, dostosowane do potrzeb metody leczenia tej choroby. Ponadto w placówce wybrane operacje laryngologiczne przeprowadza się z użyciem lasera diodowego, a także w formie zabiegu endoskopowego. Takie rozwiązania poprawiają skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych.

Szpitale Centrum Medycznego Mavit w Warszawie i w Katowicach oferują najnowsze rozwiązania medyczne w dziedzinie nowoczesnej okulistyki oraz otolaryngologii, poprawiając komfort życia pacjentów. Placówki prywatne są doskonałą alternatywą dla szpitali publicznych, w których z roku na rok wzrasta czas oczekiwania na wykonanie poszczególnych procedur okulistycznych.