Zabrze: Sanvimed oferuje zniżki na zabiegi protezoplastyki

0
929


Szpital Specjalistyczny Sanvimed z Zabrza obniżył ceny zabiegów w zakresie endoprotezoplastyki. Koszt zabiegu jest niższy o 30 procent w stosunku do ceny poza promocją.

Sanvimed prowadzi szpital na 15 miejsc. Od 2010 roku funkcjonuje w nowym budynku przy ulicy Moniuszki 78. Oferuje świadczenia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a także neurochirurgii, okulistyki, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Działają tutaj poradnie specjalistyczne, między innymi chorób wątroby i zakaźnych, dietetyczna, medycyny naturalnej oraz pracownia USG, RGT oraz fizjoterapii.

Placówka oferuje głównie usługi komercyjne. Posiada także kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości 73 416 zł, który dotyczy świadczeń ambulatoryjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

W placówce można także realizować świadczenia zdrowotne finansowane lub współfinansowane w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego.

Szpital Zaborze sp. z .o.o rozpoczęła działalność w 2004 roku po likwidacji Szpitala Miejskiego nr 1 w Zabrzu. Prezesem zarządu jest Wojciech Pawlak, wiceprezesem Jacek Zatorski, członkiem zarządu –  Marcin Bociański.