Żagiel Med: pakiety usług i kredyty dla pacjentów

0
744

Żagiel Med z Lublina z myślą o pacjentach wymagających systematycznej rehabilitacji przygotował pakiety usług, które pozwolą na szybki powrót do zdrowia przy mniejszym obciążeniu kosztowym. Oferuje też kredyty na zabiegi.

W ramach pakietów rehabilitacyjnych, jeżeli pacjent zakupuje jednocześnie 10 zabiegów, uzyskuje cenę niższą pomniejszoną o 10-procentowy rabat.

Poza tym Żagiel Med umożliwia płatność za komercyjne usługi za pomocą kredytu oferowanego przez spółkę Credomedica z Lublina.

Żagiel Med prowadzi w Lublinie trzy placówki: przy ulicy Tetmajera 21, gdzie działa szpital z przychodnią, oraz przy ulicach – Onyksowej 12 oraz Zana 32 A, gdzie działają jednostki ambulatoryjne. Placówki Żagiel Med oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę, medycynę pracy i usługi szpitalne.

Główną działalnością części szpitalnej Żagiel Med jest realizacja procedur zabiegowych z zakresu: ginekologii, urologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej a także  laryngologii dla dorosłych i dzieci. Pracownia diagnostyki obrazowej  wyposażona jest w aparat do diagnostyki ultrasonograficznej (ogólnej i dopplerowskiej), urządzenie do radiografii cyfrowej oraz rezonans magnetyczny, dedykowany ortopedii i reumatologii. Oprócz usług poradni POZ pozostałe usługi placówek są komercyjne.

Spółka Żagiel Med należy do Lubelskiej Grupy Kapitałowej CRH Żagiel.