Zielona Góra: nowe usługi w Agia Medica

0
1181


Centrum Medyczne Agia Medica wprowadziło do swojej oferty  nowe usługi. Od października 2016 roku w placówce można wykonać USG bioderek u dzieci. Działa tutaj także nowy gabinet medycyny estetycznej.

Gabinet oferuje usługi w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp.

Natomiast od sierpnia 2016 roku Agia Medica prowadzi hospicjum domowe na terenie powiatu międzyrzeckiego. Jego usługi są finansowane przez NFZ.

Agia Medica oferuje konsultacje specjalistyczne i zabiegi, zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ. W ramach kontraktu finansowane są świadczenia w zakresie chirurgii ogólnej, ortopedii, neurologii, neurochirurgii oraz pielęgnacyjna opieka długoterminowa. Kontrakt placówki zawarty na rok 2016 ma wartość 2,3 mln zł.

Poza tym placówka oferuje komercyjne świadczenia w zakresie medycyny estetycznej, urologii, ginekologii i położnictwa, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej, leczenia bólu, laryngologii, leczenia ran, pediatrii oraz medycyny pracy.

Można tutaj skorzystać z konsultacji dietetyka i psychologa. W placówce działa także gabinet podologiczny, gabinet trychologiczny i pracownia fizjoterapii. Centrum oferuje transport sanitarny i ratownictwo medyczne.

Agia Medica prowadzi przychodnię w Zielonej Górze przy ulicy Wyszyńskiego, a także placówki  w Czerwieńsku, w Świebodzinie oraz w Krośnie Odrzańskim. Plan rozwoju firmy zakłada rozszerzenie działalności na rynku medycznym w całym kraju.

Agia Medica sp. z o.o. powstała we wrześniu 2008 roku. Siedziba spółki znajduje się w Czerwieńsku. Spółką kierują lekarze: Mariusz Borowiecki (prezes) i Izabella Kołakowska – Kocz (wiceprezes) oraz prawnik Lucjan Jamróz (prokurent).