Medicover z Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 i Gwiazdą Jakości Obsługi Dekady

0
524

W XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, głosami konsumentów Medicover został uhonorowany tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2020. Poza tym, jako firma wielokrotnie wyróżniana przez klientów, Medicover otrzymał też tytuł Gwiazda Jakości Obsługi Dekady.

W ramach programu przez 365 dni w roku konsumenci z całej Polski oceniają ponad 46 000 firm, zgromadzonych wokół portalu jakoscobslugi.pl. Dzieląc się swoimi wrażeniami z doświadczonej obsługi, pomagają innym użytkownikom serwisu w wyborze firm, które spełnią ich oczekiwania. Na podstawie opinii klientów zostają wyłonione Gwiazdy Jakości Obsługi.

Gwiazda Jakości Obsługi 2020 to kolejne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymał Medicover.

Czytaj także: Medicover i Centrum Medyczne Mavit laureatami Wektorów 2019>>>

Statuetki Gwiazd zostaną wręczone 13 marca 2020 roku podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Business Center Club w Warszawie.

Medicover w Polsce od ponad 20 lat zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz  kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 roku.

http://www.escortmersin.net