Carolina Medical Center nagrodzona przez WhatClinic.com

0
147

Szpital Carolina Medical Center został ponownie wyróżniony nagrodą WhatClinic Patient Service Award 2019, przyznawaną każdego roku za wyjątkową obsługę pacjentów poszukujących odpowiedniej placówki medycznej poprzez wyszukiwarkę WhatClinic.

WhatClinic przeanalizowało opinie użytkowników swojej witryny wystawione w 2019 roku, w tym oceny pacjentów, szybkość reakcji klinik na zgłoszenia i wskaźnik komunikacji z pacjentami. W 2019 roku ponad 5 milionów osób odwiedziło stronę WhatClinic, aby znaleźć i porównać kliniki, w tym Carolina Medical Center.

Carolina Medical Center była jedną z niewielu szpitali zamieszczonych na stronie WhatClinic, które spełniały wysokie standardy niezbędne do zakwalifikowania się do nagrody.

Aby otrzymać nagrodę Patient Service Award 2019, klinika powinna szczycić się wysoką oceną ServiceScore™, która jest wskaźnikiem zaangażowania kliniki w opiekę nad pacjentem, a także otrzymywać wysokie oceny od potencjalnych i istniejących pacjentów.

– Patient Service Awards przyznawane są już od 10 lat. W 2019 roku wzięliśmy pod uwagę dziesiątki tysięcy danych, w tym oceny oparte na komunikacji między pacjentami i klinikami, terminowość odpowiedzi, uprzejmość, pomoc, obsługę klienta przez telefon, e-mail, online i osobiście, a także wystawione przez pacjentów opinie. Przyznanie nagrody jest cenne zarówno dla szpitali, jak i dla pacjentów. Pacjenci dzięki temu dowiadują się, które kliniki zostały dobrze ocenione przez innych użytkowników, a kliniki mogą ocenić własne wyniki w porównaniu z innymi i poprawić swoje działania tam, gdzie zachodzi taka potrzeba, a to ostatecznie jest dobre dla wszystkich – skomentował David Roe, dyrektor generalny WhatClinic.

Czytaj także: Połowę problemów zdrowotnych będziemy mogli rozwiązywać w sposób zdalny>>>

WhatClinic to internetowa wyszukiwarka usług medycznych, w której informacje zamieszcza około 125 tysięcy szpitali i klinik z całego świata. Na portalu WhatClinic dostępny jest szeroki wybór zabiegów medycznych, w tym stomatologicznych, z dziedziny chirurgii plastycznej i bariatrii, medycyny estetycznej i innych. WhatClinic zostało założone w 2007 roku i działa w ponad 120 krajach.

Carolina Medical Center specjalizuje się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów w zakresie ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji.

Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Carolina Medical Center należy do Grupy Lux Med.