Centrum Medyczne BMS poprowadzi przychodnię w Cmolasie

0
994
Foto: Centrum Medyczne BMS

Centrum Medyczne BMS z Majdanu Królewskiego będzie prowadzić przychodnię w oddalonej o 8 km miejscowości Cmolas (obie miejscowości leżą w województwie podkarpackim).  Centrum złożyło ofertę w przetargu ogłoszonym przez gminę.

Była to jedyna oferta złożona w przetargu. Wysokość czynszu miesięcznego zaproponowana przez oferenta wynosiła 4 625 zł (netto).

Przetarg dotyczył najmu na 10 lat lokalu mieszczącego się w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Cmolasie, składającego się z 43 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 453 mkw, z przeznaczeniem na świadczenie usług z zakresu opieki zdrowotnej, rehabilitacyjnej oraz stomatologicznej, finansowanej przez NFZ.

Dopuszczalne jest także oferowanie w przychodni świadczeń komercyjnych, jednak w wymiarze nie większym jak dwie trzecie ogółu usług.

Czytaj także: System nie może funkcjonować bez podmiotów niepublicznych>>>

Lokal składa się z części parterowej o powierzchni 250 mkw oraz poddasza o powierzchni 203 mkw.

Centrum Medyczne BMS prowadzi w Majdanie Królewskim przy ulicy Rynek 21 placówkę, która oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, przyjmują tutaj- specjalista chorób dziecięcych i specjalista medycyny rodzinnej. Działają także komercyjne gabinety lekarskie oferujące między innymi konsultacje w zakresie medycyny sportowej, oraz badania kierowców

Centrum prowadzi Centrum Medyczne BMS sp. z o.o. s.k., zarząd spółki z o.o. tworzą jej właściciele – lekarz stomatolog Bożena Smuszkiewicz (wiceprezes) i lekarz Marek Smuszkiewicz (prezes).