Centrum Medyczne Medyk: szybkie testy na przeciwciała przeciwko koronawirusowi

0
2906

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa zaoferowało  testy diagnostyczne w celu wykrywania we krwi przeciwciał (IgM i IgG) wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2.

Testy te dostępne są w każdej placówce Centrum Medycznego Medyk (po wcześniejszym umówieniu).

Badania przeznaczone są dla  osób, które miały kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie koronawirusem, lub takie, która mają objawy sugerujące takie zakażenie.

Cena testu dla klienta indywidualnego wynosi 200 zł (dla pacjentów zadeklarowanych do poradni POZ w Centrum Medyk – 150 zł).

Czytaj także: Laboratorium Synevo na liście placówek wykonujących testy na koronawirusa>>>

Centrum Medyk prowadzi w Rzeszowie 10 przychodni, które działają przy ulicach Powstańców Warszawy, Łukasiewicza, Siemiradzkiego, Hoffmanowej, Piłsudskiego, Lisa Kuli, Leskiej, Dąbrowskiego, Szopena oraz Obrońców Poczty Gdańskiej.

Centrum prowadzi też przychodnię w Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Boguchwale, w Leżajsku, w Jasionce, w Łączkach Kucharskich a także dwie stacje dializ – w Leżajsku oraz w Rzeszowie.

Placówki oferują świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne i w zakresie medycyny pracy oraz diagnostykę. Oferują też rehabilitację.

Właścicielem Centrum Medycznego Medyk, które działa od 30 lat, jest lekarz Stanisław Mazur.