Gdańsk: nowa placówka medycyny estetycznej

0
138

Centrum Medyczne Nowe Orłowo z Gdyni pod koniec listopada 2020 roku otworzyło nową placówkę w Gdańsku. Funkcjonuje ona pod nazwą  –  Novique medycyna estetyczna i antiaging i oferuje zabiegi w zakresie kosmetologii oraz fizjoterapii.

Nowa placówka zlokalizowana jest w Gdańsku, przy ulicy Podleśnej 10, na osiedlu domów jednorodzinnych.

Można tutaj skorzystać z konsultacji w zakresie endokrynologii oraz szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych – od tych przeznaczonych na twarz, jak i zabiegów dotyczących całego ciała, w tym także laserowych.

Dostępna jest tutaj także fizjoterapia, w tym terapia po zabiegach operacyjnych, terapia oddechowa, fizjoterapia dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz indywidualna.

Czytaj także: Grupa Lux Med otworzyła nowe placówki w Łodzi>>>

Centrum Medyczne Nowe Orłowo działa w Gdyni  przy Alei Zwycięstwa 245/8.

Przychodnia ta oferuje konsultacje specjalistyczne w zakresie ginekologii, w tym ginekologii onkologicznej i dziewczęcej, położnictwa, endokrynologii, dermatologii, onkologii oraz medycyny estetycznej. Działa tutaj poradnia laktacyjna. Wykonywane są zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu – Monalisa Touch.

Świadczenia placówek są komercyjne.

Placówki prowadzi małżeństwo –  Izabela Toporską-Łukaszuk, specjalista dermatologii i medycyny estetycznej oraz Mariusz Łukaszuk, specjalista położnictwa i ginekologii, androlog kliniczny, certyfikowany lekarz medycyny anti-aging w trakcie specjalizacji z endokrynologii.