Centrum Medyczno-Diagnostyczne otwiera nowe punkty szczepień 

0
77

Od 1 czerwca 2021 roku Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec prowadzi nowy punkt szczepień przeciw Covid-19, w formule Drive Thru. Punkt zlokalizowany jest w Józefowie przy ulicy Długiej 44. 

Centrum prowadzi także punkty szczepień Drive Thru w Krynce oraz w Siedlcach. 

Od 8 czerwca 2021 Centrum będzie też prowadzić punkt szczepień w Przychodni Zdrowia w Tłuszczu. Centrum jest operatorem tej placówki od 1 maja 2021. 

Centrum Medyczno-Diagnostyczne  prowadzi pięć przychodni w Siedlcach, a także placówki w miejscowościach: Dębe Wielkie, Latowicz, Wielgolas, Nur, Ceranów, Hołubla, Domanice, Aleksandrów (województwo lubelskie), Seroczyn, Oleśnica, Bielany, Rozbity Kamień, Strachówka, Garwolin, Stanisławów, Pustelnik, a także dwie przychodnie w Mińsku Mazowieckim i Łukowie (województwo lubelskie).  

Czytaj także: Lux Med podejmuje inicjatywę „Healthy Cities” >>>

Placówki Centrum oferują świadczenia POZ, świadczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, świadczenia w zakresie medycyny pracy, diagnostyki (RTG, USG, laboratoryjna), rehabilitacji, stomatologii. Usługi placówek są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ.  

W roku 2020 Centrum otworzyło nową filię zlokalizowaną w miejscowości Szulborze Wielkie, która oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, Dzienny Dom Opieki Medycznej w Oleśnicy oraz przejęło Lecznicę MAG, zlokalizowaną w Warszawie przy ulicy Narbutta 29, w dzielnicy Mokotów.