Częstochowa: nowe świadczenia w NZOZ Święta Monika

0
288

W grudniu 2019 NZOZ Święta Monika z Myszkowa uruchomił nowe poradnie – laryngologiczną i laryngologiczną dla dzieci. Poradnie oferują świadczenia komercyjne, działają w Częstochowie.

Nowe poradnie zlokalizowane są w Centrum Rehabilitacji Kinesis, przy Alei Najświętszej Maryi Panny 12. Oferują świadczenia komercyjne.

W poradniach dostępne są konsultacje specjalistyczne oraz badania endoskopowe i fiberoskopowe nosa, gardła i krtani z dokumentacją video (ocena migdałka gardłowego u dzieci za pomocą videofiberoskopu).

NZOZ Święta Monika oferuje świadczenia w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz zabiegi operacyjne w wielu zakresach, specjalizuje się w zabiegach w dziedzinie: laryngologii, laryngologii dziecięcej, ortopedii, ginekologii, chirurgii ogólnej dorosłych i dzieci, chirurgii plastycznej, okulistyki i urologii.

Czytaj także: Polska liderem w obszarze start-upów medycznych>>>

Stosuje małoinwazyjne techniki operacyjne, głównie endoskopowe, w systemie „chirurgii jednego dnia”.

Świadczenia placówki są zarówno komercyjne jak i finansowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie chirurgii ogólnej.

NZOZ Święta Monika działa od 2001 roku, od 2015 – jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zlokalizowana jest przy Alei Wolności 20 w Myszkowie.