Dent-a-Medical planuje nowy zakres działalności

0
460

Spółka Dent-a-Medical poinformowała o rozpoczęciu od 1 stycznia 2019 roku działań zmierzających do uruchomienia nowego segmentu działalności handlowej w branży materiałów dla budownictwa i rolnictwa.

Niedawno spółka zrezygnowała z rozwoju poprzednio planowanego sektora działalności w zakresie handlu produktami rolnymi, co zapowiadała w roku 2016.

Wcześniej Dent-a-Medical prowadziła działalność deweloperską, która również została zakończona.

Czytaj: Dent-a-Medical zmienia kierunek działania>>>

Główna działalność spółki to oferowanie dostępu do usług stomatologicznych bezpośrednio osobom indywidualnym oraz pośrednio poprzez współpracę z podmiotami oferującymi pakiety usług medycznych osobom indywidualnym oraz w formie grupowej zakładom pracy. Oferowanie usług odbywa się poprzez liczącą ponad trzysta placówek, ogólnopolską sieć partnerskich klinik stomatologicznych, działających pod znakiem Dent-a-Medical.

Spółka tworzy także produkty abonamentowe i ubezpieczeniowe z zakresu opieki stomatologicznej (programy opieki stomatologicznej) i dystrybuuje je jako produkty samodzielne lub jako składowe innych produktów (np. ubezpieczeń medycznych, pakietów assistance) w kanałach B2B (business to business), B2B2C (business to business to client) oraz w bezpośredniej sprzedaży do klienta ostatecznego – pacjenta, obsługiwanego w gabinetach partnerskich Dent-aMedical.