Diagnostyka realizuje program Profilaktyka 40 PLUS 

0
108

Sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka przystąpiła do programu „Profilaktyka 40 PLUS”, który realizowany jest od 5 lipca 2021 roku do 31 grudnia 2021roku. Bezpłatne badania w ramach programu wykonywane są w punktach pobrań sieci zlokalizowanych w całym kraju. 

Głównym celem programu jest profilaktyka chorób z powodu obniżonej zgłaszalności do lekarzy w 2020 roku w związku z pandemią koronawirusa.    

W ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” badania diagnostyczne realizowane są w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. 

Pacjenci wykonujący badania w placówkach Diagnostyki mogą w dniu realizacji skierowania skorzystać z rabatu w wysokości 15 procent na wszystkie badania z oferty sieci. 

Czytaj także: Diagnostyka wykonała 30 tysięcy szczepień>>>

Diagnostyka posiada ponad 170 laboratoriów, ponad 800 punktów pobrań w całej Polsce oraz kilkanaście mobilnych punktów pobrań (Drive&GoThru). Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów). Obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia. 

Diagnostyka zaangażowana jest także w Narodowy Program Szczepień. 

W maju 2021 Diagnostyka nabyła kolejny pakiet udziałów w spółce będącej operatorem serwisu ZdroweGeny.pl, stając się tym samym 100-procentowym właścicielem tej się platformy. 

Czytaj na ten temat: Diagnostyka właścicielem serwisu ZdroweGeny.pl>>>